Arama:

Karaman Tuvalet Tıkanık Açma

1982’den bu yana hizmetinizde olan Sezen Su, oldukça geniş bir hizmet yelpazesiyle sizlere yardımcı olmaya devam ediyor. Su tesisatı döşemesi, bakımı, onarımı ve tamiratıyla başladığımız bu işte, tıkanık açma hizmetiyle de geniş alana yayılmış bulunmaktayız. Yaptığımız ustalığın yanı sıra yardımcı iş makinelerimizle kurduğumuz sistemi destekliyoruz. Oldukça özenli çalıştığımız işimizde sizler için maksimum konforu hedefliyor ve icra ediyoruz.

 

Lavabo, mutfak gideri, banyo, tuvalet, gider, kanalizasyon tıkanıklığı açma olarak 6 farklı bölgede tıkanıklıklara müdahale ediyoruz. Bunların yanı sıra su jeti ile faaliyetlerimizi güçlendirmekteyiz. Kimyasal yolların aksine tesisatınız üzerinde bir hasar bırakmadan 1 haftalık açıklık garantisi vermekteyiz. Ek olarak su tesisatını görüntüleme ve tesisatta çıkan su kaçakları gibi sıkıntılarda da hizmetlerimizle yanınızdayız.

 

Karaman su kaçak tespiti, Karaman su jeti, Karaman tıkanıklık açma olarak sizlerin hizmetindeyiz. Tesisatınızda oluşan sorunlar karşısında teknik açıdan kuvvetli ve bir o kadar da hassas olduğumuzun altını çizerek, karşılaştığınız sorunlar için bir alo uzaklıkta olduğumuzu ve ekibimizle her daim yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

karaman tuvalet tıkanıklığı açma

Yardım istermisiniz ?