Arama:

SU JETİ İLE TIKANIK AÇMA

Gelişmiş son teknolojik su jetimiz ile 250 bar yüksek basınçlı su ile atık su borularınızın hem tıkanıklığını açıyor, hemde boru hattını komple yıkıyoruz. ve siz değerli vatandaşlarımıza sorun çıkaran boru tıkanıklarında ve kalan tüm sorunlarınızda kolaylık sağlıyoruz. 250 bar su basınçlı cihazımızla logar kanalizasyon gibi toplu kullanımda sürekli sorun çıkaran durumlarda kalıcı çözümler üretiyortuz. kanalizasyonlarınızı su basınçlı teknolojik cihazımızla 7 gün 24 saat profesyonellikten ödün vermeden kalıcı çözümlerle sorunlarınızı çözmekteyiz.

Siz değerli karaman halkına sunmuş olduğumuz son teknolojik cihazımız su jeti ile tıkanık açma hizmetini profesyonel ve kaiteli hizmet anlayışı ile tıkanmış kanalizasyon, giderler, logarlar, eskimiş boru hatlarınız, ve bunların yanında endüstriyel sorunlarınızda uzun mesafeli oluşan sorunlarınızda 250 bar su basınçlı cihazımız ile sorunlarınızı ortadan kaldırıyoruz.

 

su jeti nasıl hizmet verir

Yüksek basınçla birlikte uzun mesafelerde bulunan sorunlu hatlar ve bölgelerde öncelikle sorunlarınız tespit edilir sonrasında ise tıkalı olan bölgeye su jetimiz ile 250 bar su ile tıkanık açma ve temizleme işlemleri yapılır. bu işlemlerimizde 1 haftalık garanti veriyoruz herhangi bir sorununuzda gelip tekrar sorunları ortada kaldırıyoruz.

bu hizmetlerimiz sonrasın da memnuniyetinizi iş yerimize gelerek bildirmenizden gurur duyarız.

Yardım istermisiniz ?