Arama:

KANAL GÖRÜNTÜLEME

kullandığımız son teknolojik cihazlarımızla tüm sorunlarınız da kanal görüntüleme su kaçak tespit cihazlarımızda sorun çıkaran akma sızma tıkanıklık yaratan sorunlarınıza çözümler üretiyoruz.

Karaman halkına sunmuş olduğumuz bi teknoloji ile firmamız noktasal tespitleri ile hizmet vermektedir. kırık dökmeden sorunun kaynağından bularak çözüm üreten hızlı ve kalıcı çözümler üreten ekip arkadaşlarımız ile hizmetinizdeyiz.

inşaat yapılarında sık görülen hatalardan bazıları da hatalı yapılan tesisatlar düzgün yapılmayan işcilik ve benzeri konularda yaşamış oldugunuz sorunlarda profesyonel ekiplerimiz ile sorunlarınızı evinize iş yerinize zarar vermeden kırmadan dökmeden çözümler üretiyoruz. karaman halkına vermiş olduğumuz bu hizmetlerimizi teknolojiyi de takip ederek en kalıcı en hızlı çözümleri ile yapılarınıza zarar vermeden çözüyoruz. 40 yıllık tecrübelerimiz ile karamanda sektörün öncüsü olarak sizlere hizmetlerimizi sunuyoruz.

karaman kanal görüntüleme hizmetini sunarken evlerinize iş yerlerinize yapılarınıza gerek sorunlu bölgeleri tespit edip noktasal işlemlerle kameralı teknolojimiz ile yapılarınızın sorunlarını gideriyoruz.

Kanal görüntüleme cihazı hangi durumlarda kullanılır

pis su borularında temiz su borularında gider ve ana logarlarda kullanılır.

Kanal görüntüleme nasıl yapılır

sorun çıkaran veya tıkalı olan borularda görüntüleme yapmak için giderden salınarak görüntüleme yapılır.

Noktasal kaçak tespiti nedir

noktasal kaçak tespiti zeminde veya seramik altında bulunan tesisatınız da çıkan sorunları noktasal tespit edip görüntüler.

 

 

 

 

Yardım istermisiniz ?