Arama:

SU KAÇAK TESPİT

Firmamız SEZENSU siz değerli müşterilerimizi mağdur etmemek için su kaçağı tespiti, su kaçağı tamiri, banyo lavabosu tıkanıklığı açma, mutfak lavabosu tıkanıklığı açma, banyo gider tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, yağmur suyu gideri tıkanıklığı açma ve pimaş açma hizmetlerini en kısa zamanda çözüme kavuşturmaktadır.

Sezensu tıkanık açma ve noktasal su kaçak tespiti olarak su kaçaklarınızı noktasal olarak tesisatınıza zarar vermeden buluyoruz. son teknolojik cihazlarımızla su kaçaklarınızı hem bulup hemde yapıyoruz.

Su kacagını yanı sıra tuvalet tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı, mutfak tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, gider tıkanıklığı, kanalizasyon tıkanıklığı açma da hizmet veriyoruz.

Kullanmakta olduğumuz teknolojinin geliştirdiği son cihazlardan olan alman marka cihazımız ile yapılarınız da evlerinizde iş yerinizde oluşan tadilat ve tamirat sonrası kaçak akıtma sızdırma ve benzeri sorunlarınızda su kaçak tespiti hizmetimiz ile sorun oluşan alanlarınızda kullanmakta olduğumuz cihazımız ile sorunlu bölğeyi tespit edip noktasal tamir ve tadilat işlemleriyle sorunu kökten hızlı bir şekilde gideriyoruz.

 

siz arayın biz gelip sorunları çözelim.

 

su kaçak tespiti nasıl yapılır

su kaçak tespiti örneğin banyonuzda bulunan fayansların seramiklerin altında oluşmuş akıntı sızıntı kaçak gibi sorunlarda noktasal kaçak akıntı sızıntıyı gösteren teknolojinin getirdiği cihazımızla tespit etmekteyiz. sorunlu bölgenin tespit edilmesiyle sorunun oluştuğu bölgeyi tamir ve tadilata alıp sorunlarınızı çözmekteyiz.

Yardım istermisiniz ?